O NAS

ZNAMY POTRZEBY RYNKU.

Firma A&G Solutions powstała z zamiarem świadczenia usług z zakresu obróbki skrawaniem (toczenie, frezowanie, wiercenie, wytaczanie) oraz spawalnictwa konstrukcji stalowych. Jesteśmy młodym zespołem, który dzięki doświadczeniu zbieranemu na przestrzeni lat doskonale zna potrzeby rynku i potrafi sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Jesteśmy spółką reprezentującą firmę TecMec, która od 1978 r. z powodzeniem prowadzi działalność na rynku zarówno włoskim, jak i europejskim. Mamy zaszczyt reprezentować naszych włoskich przyjaciół na arenie Europy środkowo-wschodniej. Połączenie nowoczesnego parku maszynowego z ogromnymi pokładami wiedzy technicznej umożliwiają nam zajęcie niezwykle mocnej pozycji na rynku produkcji maszyn. Wierzymy, że wybierając naszą firmę są Państwo nastawieni na wieloletnią, owocną współpracę.

INNOWACYJNE ROZWIĄZANIA

W swojej ofercie posiadamy również projektowanie oraz konstruowanie maszyn, urządzeń i linii technologicznych. Dzięki temu trafiamy nie tylko do klientów, którzy już mają swój produkt lecz także do tych, dopiero zaczynających swoją historię z przemysłem.