O NAS

ZNAMY POTRZEBY RYNKU.

 

Firma A&G Solutions powstała z zamiarem świadczenia usług z zakresu obróbki skrawaniem (toczenie, frezowanie, wiercenie, wytaczanie) oraz spawalnictwa konstrukcji stalowych. Z biegiem czasu oferta, którą świadczymy została powiększona o zakres utrzymania ruchu w różnorodnych branżach. Nie boimy się wyzwań. Przenoszenie, mycie czy konserwacja maszyn to nasza specjalność.  Wspieramy Państwa produkcje dostarczając wykwalifikowanych specjalistów takich jak mechanicy lub spawacze. Jesteśmy dostępni całą dobę na wypadek awarii. Jesteśmy młodym zespołem, który dzięki doświadczeniu zbieranemu na przestrzeni lat doskonale zna potrzeby rynku i potrafi sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Reprezentujemy włoską firmę Realtek S.R.L, która z powodzeniem prowadzi działalność na rynku zarówno lokalnym, jak i europejskim. Mamy zaszczyt reprezentować naszych włoskich przyjaciół na arenie Europy środkowo-wschodniej. Połączenie nowoczesnego parku maszynowego z ogromnymi pokładami wiedzy technicznej oraz wykwalifikowaną załoga umożliwiają nam zajęcie niezwykle mocnej pozycji na rynku produkcji i serwisu maszyn. Wierzymy, że wybierając naszą firmę są Państwo nastawieni na wieloletnią, owocną współpracę.

INNOWACYJNE ROZWIĄZANIA

W swojej ofercie posiadamy również projektowanie oraz konstruowanie maszyn, urządzeń i linii technologicznych. Dzięki temu trafiamy nie tylko do klientów, którzy już mają swój produkt lecz także do tych, dopiero zaczynających swoją historię z przemysłem.